Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Przez pustynie i przez lasy – wystawa zabawek indyjskich

30.05.2018 - 13.06.2018

Od 30 maja do 13 czerwca 2018 roku, zapraszamy na mini wystawę „Przez pustynie i przez lasy. Zabawki z Indii w zbiorach Muzeum Azji i Pacyfiku”
Z okazji Dnia Dziecka zaprezentujemy część muzealnej kolekcji zabawek z Indii. Jest to wyjątkowa okazja, by obejrzeć z bliska te niezwykłe lalki i figurki, które ze względów konserwatorskich mogą być wystawiane tylko przez tydzień w ciągu roku.
W tym roku zaprezentujemy drewniane figurki z Orisy i Bengalu Zachodniego, zabawki z papier-mâché pochodzące z Waranasi oraz maskotki z Radźasthanu. Zabawki nie tylko pokazują, czym bawiły się dzieci w Indiach, ale też są świadectwem lokalnej sztuki i rzemiosła, a za ich pomocą przekazywane były zwyczaje oraz tradycyjne baśnie. Wystawie towarzyszyć będą więc również historie z najodleglejszych zakątków Indii.

Wystawa będzie otwarta od 30 maja do 13 czerwca.
Wstęp wolny

Kuratorka: Barbara Ewa Banasik