Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Kontakt

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

  Administratorem Pana/i danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka w Warszawie. Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonymi sprawami,  oraz prowadzeniem korespondencji e-mail związanej tylko i wyłącznie z realizacją przedmiotu działalności Muzeum. Pana/i dane nie będą profilowane ani przekazywane do państw trzecich. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajduje się na tej stronie internetowej Muzeum.

  DANE KONTAKTOWE

  Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka

  ul. Solec 24
  00-403 Warszawa

  tel. (0-22) 629 67 24
  fax. (0-22) 621 94 70

  sekretariat@muzeumazji.pl

  Sekretariat i Dyrekcja czynne:
  PN–PT,  7:30-15:30


  Biblioteka Azjatycka

  tel: (22) 621 94 70
  biblioteka@muzeumazji.pl

   


  Sklep

  tel: (22) 621 94 70 wew. 106