Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

POWROTY W HIMALAJE – ZANSKAR – fotografie Katarzyny i Andrzeja Mazurkiewiczów

4.10.2018 - 18.11.2018

Zanskar, dawne królestwo leżące po północnej stronie zachodnich Himalajów, jest osłonięty od wpływów monsunu, a krajobrazowo i kulturowo zbliżony do Tybetu.

To odcięte przez kilka miesięcy w roku od świata miejsce zamieszkują niezwykle serdeczni ludzie. Od 1980 r., gdy wybudowano pierwszą i do tej pory wciąż jedyną drogę samochodową, zmieniło się tu więcej niż w ciągu kilku ostatnich stuleci. Mimo to czas wciąż jeszcze płynie w Zanskarze znacznie wolniej niż u nas.

Autorzy wystawy – Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie przemierzyli góry Zanskaru na piechotę podczas swojej pierwszej podróży w Himalaje w 1988 r.  Eksplorując przez 30 lat różne rejony Himalajów najchętniej powracają właśnie do Zanskaru.

 

Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie

Podróżnicy, przewodnicy wypraw poznawczych i trekkingowych, autorzy pokazów slajdów, wystaw fotograficznych i książek o Himalajach. Prowadzą Agencję Podróżniczą Terra Incognita i organizują Festiwal TERRA.

www.terra.waw.pl, www.festiwalterra.pl

 

Wystawie towarzyszą spotkania z autorami:

23 października: Powroty w Himalaje – Zanskar (pokaz slajdów)

30 października: Chadar – lodowym szlakiem do Zanskaru (pokaz slajdów)

17 listopada: Z jakiem przez Himalaje (pokaz slajdów dla dzieci)

20 listopada: Jak zorganizować trekking w Himalaje (warsztaty)


 • Slajd nr 0

  Mnich (1/1)