Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Polski pejzaż, chiński tusz

23.02.2018 - 25.03.2018

Wystawa prezentuje prace Agaty Jóźwiak powstałe w latach 2015-2017. Ekspozycji przywodzi na myśl chińskie określenie shan shui, co dosłownie można tłumaczyć jako „góra-woda”, a oznacza namalowany krajobraz. Prace wykonane zostały tuszem chińskim na papierze i są interpretacją zarówno polskiego pejzażu, jak i idei kanonu przedstawiania świata w dalekowschodnim malarstwie pejzażowym.

 

Artystka, będąca wychowanką tradycji dawnego malarstwa europejskiego, inspiruje się starą dalekowschodnią koncepcją filozoficzno-estetyczną, a także twórczością reprezentujących ją mistrzów. Podstaw malarstwa tuszowego uczyła się w Muzeum Azji i Pacyfiku, także poprzez kopiowanie obrazów z Dalekiego Wschodu.

 

W 2006 roku uzyskała dyplom z malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracuje głównie korzystając z tuszu oraz techniki olejnej. Należy do grupy artystycznej Way of Ink.

www.agatajozwiak.com

 

 

PATRONI

Logo - kulturalnie200x300
Logo - kampus
Logo - tvp3-bis