Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

POŁĄCZENIE JAPONIA – fotografie Dominiki Aurelii Koryckiej

21.02.2019 - 24.03.2019

Wystawę „Połączenie Japonia” przygotowałam bazując na wątku flanerystycznym. Wędrując przemierzyłam, w trwającej miesiąc podróży, Japonię, i w tym czasie, uciekając przed przetaczającymi się tajfunami, przetworzyłam motywy kojarzone ze sztuką i estetyką japońską w zdjęciach napotkanych ludzi, podejrzanych scen, wyłapanych promieni słońca odbitych od zjawiskowej architektury i tych rozproszonych w atmosferycznych parkach. Poprzez  zaproponowany zestaw zdjęć próbuję dać wgląd w możliwą moim zdaniem niejednoimienność postrzegania Japonii, a to wszystko przez pryzmat wrażliwości, którą odczułam na miejscu i którą subiektywnie przetworzyłam. Zdjęcia w przestrzeni wystawienniczej Muzeum tworzą razem kolaż czasem współgrających, czasem kontrastujących ze sobą obrazów, komunikując w proponowanym  zestawieniu treści umykające wybiórczemu spojrzeniu na rzeczywistość Japonii. Na sposób shintoistyczny, próbuję „związać” dwa odrębne światy, wschodni i zachodni, i podejrzewam, że mi się to uda, bo w końcu, według buddyzmu, „skarby są już u mnie, w rękach”.

Dominika Aurelia Korycka

 

Dominika Aurelia Korycka – artystka wizualna, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na kierunku Sztuka Mediów, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Łódzkiego. Brała udział w wielu wystawach grupowych m. in. w CSW w Toruniu, w Galerii Studio w Warszawie i w Galerii Spokojna. Publikowała w Vogue Italia i we Fresh from Poland oraz w Gazecie Wyborczej. Pasjonuje się fotografią mody, zaprasza na swoją stronę na Instagramie  www.instagram.com/auonlyau .

 

 

SPONSORZY

Logo - cewe
logo: Choya
PATRONI

Logo - 01-tvp
logo RDC
logo
Logo - 01-papier
Logo - psc_logo_final-04 — kopia
logo ASP