Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Orient & Ornament – malarstwo Olgi Wolniak

29.03.2019 - 5.05.2019

Olga Wolniak urodziła się w Birmie (dzisiejszej Mjanmie). Studiowała na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Kolor, emocje, znaczenia – to ważne dla artystki zagadnienia, wokół których koncentruje się, tworząc wielkoformatowe obrazy inspirowane tkaninami z różnych stron świata. Artystka „portretuje” w swoich obrazach wschodnie dywany i tkaniny, kilimy czy polskie koronki. Pełne barw i bogatych ornamentów, to sprowadzony do malarskiego znaku, wynik jej poszukiwań antropologicznych i kulturowych.

Olga Wolniak jest aktywną twórczo artystką, bierze udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Prace artystki znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego, Zamklu Królewskiego i Galerii Zachęta w Warszawie, w Kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING i Kolekcji Sztuki PKO Banku Polskiego, Muzeum Ilany Goor w Jaffie (Izrael), a także w zbiorach prywatnych.

Wystawa będzie prezentowana od 29 marca do 5 maja 2019 r., w Muzuem Azji i Pacyfiku, przy ul. Solec 24 w Warszawie.

Kuratorka wystawy: kustosz Karolina Krzywick