10 lat w Azji. Fotografie Tomasza Tułaka

17.03.2016 - 30.04.2016

Azja to przygoda bez końca. Nasz drugi dom od wielu lat. Kontakt z kulturami Azji daje nam  poczucie bycia w zupełnie innym, wyjątkowym świecie. To podróż do innych historii, cywilizacji – innej części samego siebie. Azja to przede wszystkim przyjacielscy, otwarci ludzie. Dzięki nim każda podróż jest niezapomniana i wyjątkowa.  Przez długie  lata po Azji jeździliśmy sami, a teraz organizujemy wyprawy w małych grupach dla ciekawych świata ludzi. Wystawa prezentuje fotografie upamiętniające niezliczone wyprawy do różnych zakątków Azji, m.in. z Himalajów, Indii, Indochin oraz Syberii.

Tomasz Tułak

Om Tramping Klub Podróży

Kurator:

kustosz Karolina Krzywicka

• Slajd nr 0

Bagan z tysiącami świątyń w Birmie. Każdy z buddyjskich władców budował swoją własną świątynię. Nigdzie indziej na świecie nie ma tylu świątyń obok siebie. Birma. (1/2)

• Slajd nr 1

Do wiosłowania po jeziorze Inle rybacy używają jednej nogi. Na samym jeziorze znajdują się wioski, świątynie i pływające ogrody. Birma (2/2)