Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

10 lat w Azji. Fotografie Tomasza Tułaka

17.03.2016 - 30.04.2016

Azja to przygoda bez końca. Nasz drugi dom od wielu lat. Kontakt z kulturami Azji daje nam  poczucie bycia w zupełnie innym, wyjątkowym świecie. To podróż do innych historii, cywilizacji – innej części samego siebie. Azja to przede wszystkim przyjacielscy, otwarci ludzie. Dzięki nim każda podróż jest niezapomniana i wyjątkowa.  Przez długie  lata po Azji jeździliśmy sami, a teraz organizujemy wyprawy w małych grupach dla ciekawych świata ludzi. Wystawa prezentuje fotografie upamiętniające niezliczone wyprawy do różnych zakątków Azji, m.in. z Himalajów, Indii, Indochin oraz Syberii.

Tomasz Tułak

Om Tramping Klub Podróży

 

Kurator:

kustosz Karolina Krzywicka

 


 • Slajd nr 0

  Bagan z tysiącami świątyń w Birmie. Każdy z buddyjskich władców budował swoją własną świątynię. Nigdzie indziej na świecie nie ma tylu świątyń obok siebie. Birma. (1/2)

 • Slajd nr 1

  Do wiosłowania po jeziorze Inle rybacy używają jednej nogi. Na samym jeziorze znajdują się wioski, świątynie i pływające ogrody. Birma (2/2)