Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

ODWOŁANE – Andrzej Wawrzyniak (1931-2020) | In Memoriam

3.12.2021, 18:00
CYKL: Muzeum? A po co?

Szanowni Państwo, niestety z przyczyn niezależnych od Muzeum jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie”Andrzej Wawrzyniak (1931 – 2020) | In Memoriam”. Planujemy zorganizować je w dalszym, dogodnym terminie.

3 grudnia zapraszamy na wydarzenie upamiętniające Andrzeja Wawrzyniaka (1931-2020) – dyplomaty, kolekcjonera, założyciela i wieloletniego Dyrektora Muzeum Azji i Pacyfiku. W 1973 roku przekazał on w darze państwu polskiemu swoją kolekcję liczącą wówczas 4 000 dzieł sztuki i obiektów z Indonezji, która dała początek Muzeum Azji i Pacyfiku.

Podczas wydarzenia wspomnienia o panu Andrzeju Wawrzyniaku i początkach funkcjonowania naszego Muzeum wygłoszą: dr Joanna Wasilewska, dyrektorka Muzeum, dr Tomasz Łukaszuk, dyplomata, były ambasador w Indiach i Indonezji, prof. Jadwiga Pstrusińska, iranistka i afganolożka, filmowiec Waldemar Czechowski, rzeźbiarka Hanna Jelonek oraz podróżniczka Katarzyna Mazurkiewicz.

Zwieńczeniem spotkania upamiętniającego pana Andrzeja Wawrzyniaka będzie koncert gamelanowy w wykonaniu Warsaw Gamelan Group, jedynego w Polsce zespołu wykonującego tradycyjną muzykę indonezyjską.

Wydarzenie towarzyszące wystawie „Muzeum? A po co?”</s?>
Piątek, 3 grudnia, godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, WarszawaWstęp wolny!
Liczba miejsc ograniczona!
Wydarzenie organizowane z przestrzeganiem zasad sanitarnych. Obowiązuje zasłanianie ust i nosa.