Alicja w krainie Tajów – spotkanie autorskie z Alicją Góralczyk-Ixtlapale

23.07.2023, 17:00
WSTĘP: Wolny

Spotkanie z autorką książki „Alicja w krainie Tajów” zagłębi nas w codzienność Tajlandii, gdzie miała okazję mieszkać 5 lat. Porozmawiamy o różnicach kulturowych, bezpieczeństwie i kosztach życia. Nie pominiemy wątku religii czy też prostytucji. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego Tajowie są zawsze uśmiechnięci.

Rozmowę z autorką przeprowadzi Paulina Pikulska.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa prac autorki inspirowanych Tajlandią.

O autorce:

Alicja Góralczyk-Ixtlapale po obronie magisterki z zarządzania międzynarodowego podjęła pracę w banku, która szybko okazała się niezbyt trafiona. Kupuje zatem bilet w jedną stronę do Bangkoku, w którym to, zamiast zakładanych wpierw 3 miesięcy, spędza 5 lat. Prowadzi również podcast „Oczami Alicji: Świat bez tabu”.

Książka „Alicja w krainie Tajów” została wydana nakładem wydawnictwa Global-Lab w 2022 roku. Będzie do nabycia w trakcie spotkania za 30 zł (płatność wyłącznie gotówką).

Wstęp bezpłatny