Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Ponowne otwarcie wystaw – nowe zasady zwiedzania

Drodzy Państwo,

W związku z decyzją Premiera RP, Mateusza Morawieckiego, dotyczącą możliwości ponownego otwarcia m.in. muzeów od 4 maja 2020 r., informujemy, że od 12 maja wystawy Muzeum Azji i Pacyfiku zostaną otwarte. Zwiedzających zapraszamy od wtorku do niedzieli, od 12.00 do 18.00.

Wyjątkowo, ze względu na prowadzone na wystawie prace muzeum będzie zamknięte dn. 08.07.2020.

Zakres udostępniania wystaw publiczności jest uzależniony od względów bezpieczeństwa i ograniczony do 20 osób jednocześnie.

Nowe zasady, dotyczące zwiedzania ekspozycji i udziału w wydarzeniach muzealnych znajdują się w aneksie do regulaminu zwiedzania:

tekst regulaminu

Nadal zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspozycjami i zbiorami także online. Na naszych stronach i w kanałach społecznościowych znajdą Państwo m.in. materiały prezentujące wystawę PORUSZENIE czy propozycje azjatyckich gier i zabaw, nie tylko dla najmłodszych.

Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli Państwa gościć w Muzeum Azji i Pacyfiku także w ramach warsztatów i wydarzeń.

 

W związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego już od 12 marca 2020 r. nie tylko odwołaliśmy wydarzenia czy warsztaty, ale także wystawy zostały zamknięte dla zwiedzających. Nieczynna jest również biblioteka muzeum, sklep muzealny i kawiarnia.

Na terenie Muzeum prowadzone są dyżury zapewniające ciągłość działania instytucji w godzinach 9.00-14.00 w dni powszednie, prosimy jednak o ew. kontakty drogą telefoniczną: 22 621 94 70 lub mailową: sekretariat@muzeumazji.pl. Większość pracowników dostępna jest pod adresami mailowymi.

Osoby, które w przedsprzedaży kupiły bilety na odwołane wydarzenia, prosimy o kontakt z kasą (tel.: 22 621 94 70 wew. 106).

Prosimy o śledzenie kanałów informacyjnych muzeum, gdzie będziemy informować o ewentualnych dalszych zmianach w jego funkcjonowaniu oraz nowych terminach przeniesionych wydarzeń.

Zachęcamy też do polubienia naszej strony na Facebook’u gdzie postaramy się zapewnić Państwu ciągłość kontaktu z kulturą Azji i Pacyfiku w bezpieczny sposób.