MUZEUM OTWARTE OD 4 LUTEGO!

Dzięki  decyzji rządu muzea mogą otworzyć się z początkiem lutego. Zapraszamy więc ponownie od najbliższego wtorku 4 lutego, od 12:00 do 18:00.

Obecnie pracujemy nad nową wystawą czasową „Świat Ajnów”. Na odwiedzających czeka więc ekspozycja stała „Strefa dźwięków”.

WSTĘP DO 11 MARCA JEST BEZPŁATNY!

Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego oraz do składania zamówień na publikacje, plakaty i muzealny kalendarz.

Prosimy pamiętać  o środkach bezpieczeństwa:

W Muzeum może przebywać jednocześnie 20 Zwiedzających, w tym maksymalnie 4 osoby w Strefie Dźwięków i maksymalnie 10 osób w sali wystaw czasowych. W sklepiku może przebywać tylko jeden Zwiedzający.

W Muzeum muszą być przestrzegane zasady bezpieczeństwa obowiązujące powszechnie w przestrzeni publicznej, a w szczególności obowiązek zakrycia ust i nosa. Szczegóły znajdą Państwo w aneksie do regulaminu zwiedzania.