Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Słowa nieulotne – pismo w kulturach świata

4.10.2019 - 16.02.2020

„Słowa nieulotne – pismo w kulturach świata” to wyjątkowa ekspozycja, która w przystępny sposób pokauje historię jednego z najważniejszych wynalazków ludzkości – pisma.

Ekspozycja jest fascynującą podróżą przez kontynenty i alfabety. Poznajemy na niej różne systemy pisma, narzędzia piśmiennicze oraz materiały pisarskie.

Odwiedzjący wystawę mogą zobaczyć m.in. przykłady najważniejszych pism starożytnych oraz większość współcześnie funkcjonujących form zapisu. Ilustracją tego jest bogata kolekcja manuskryptów i ksylografii, w tym unikatowe manuskrypty w piśmie mongolskim, pismach indyjskich i pismach Azji Południowo-Wschodniej.

Całe przedsięwzięcie jest organizowane przy współpracy z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych oraz Uniwersytetem Warszawskim

 

W trakcie trwania wystawy jest prowadzona interaktywna lekcja „Biblioteka azjatycka”. Jej opis i zasady rezerwacji znajdą Państwo TUTAJ.

Opiekunów grup zorganizowanych, które są zainteresowane odwiedzeniem wystawy prosimy o wcześniejszy kontakt z działem edukacyjnym w celu ustalenia terminu.

Powyższa prośba jest spowodowana faktem, iż na wystawie od pn. do pt. są prowadzone warsztaty. Chcemy zapewnić komfort zarówno uczestnikom warsztatów jak i zwiedzającym.

 

kuratorka: Dominika Kossowska-Janik


 • Slajd nr 0

  1 (1/5)

 • Slajd nr 1

  2 (2/5)

 • Slajd nr 2

  3 (3/5)

 • Slajd nr 3

  4 (4/5)

 • Slajd nr 4

  5 (5/5)

PATRONI MEDIALNI

Logo - 01-tvp
logo RDC
PARTNERZY

logo PJSTK
logo JetLine
logo UW