Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Potęga tradycji. Fotografia reporterska Dominika Skurzaka z Indonezji, Tajlandii, Laosu, Kambodży i Indii

13.07.2018 - 2.09.2018

 

Wystawa fotografii dokumentujących ceremoniały i zachowania należące do najbardziej tradycyjnych w danym kraju. Są wśród nich m.in. sceny z teatrów lalkowego i aktorskiego w Indonezji, będącego zarówno teatrem, jak religijnym rytuałem; ablucje w mieście Puszkar, gdzie znajduje się jedyna w Indiach świątynia Brahmy; wizerunki wojowników papuaskich z należącej do Indonezji części Nowej Gwinei, czy obchody Nowego Roku w Laosie.

Zdjęcia stanowią wybór spośród fotografii o tematyce azjatyckiej, wykonanych podczas ponad stu podróży do Azji i Afryki.

Dominik Skurzak jest wychowanym w Afryce podróżnikiem, dziennikarzem i fotoreporterem, współpracującym m.in. z „National Geographic”, „The Warsaw Voice” i „Rzeczpospolitą”, a ponadto oficjalnym fotoreporterem Konkursów Chopinowskich 2000 i 2005 oraz współtwórcą „Przewodnika po Gambii” – książki nagrodzonej I miejscem w kategorii przewodników ilustrowanych na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie w 2015 roku. Od 2014 r. organizuje wyprawy poznawcze do krajów Afryki. Ma w swym dorobku liczne albumy oraz wystawy fotograficzne w kraju i za granicą.