Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Złoto Papuasów – wymierająca sztuka Nowej Gwinei

5.06.2018, 19:00

We wtorek, 5 czerwca, zapraszamy na spotkanie „Złoto Papuasów – wymierająca sztuka Nowej Gwinei”.

Podczas spotkania właściciele kolekcji dzieł sztuki z Melanezji, Mirosław Banach i Sebastian Błaszczyk, byli dyplomaci, a prywatnie zapaleni podróżnicy, opowiedzą o kulisach powstania kolekcji, która zawiera wyjątkowe na skalę światową eksponaty z Nowej Gwinei. Na przykładzie kolekcji przybliżą charakterystykę mało znanej dotąd w Polsce sztuki mieszkańców tej wielkiej wyspy.

Spotkanie wprowadzające i promujące wystawę „ZŁOTO PAPUASÓW – wymierająca sztuka Nowej Gwinei”, która odbędzie się pod patronatem Muzeum Azji i Pacyfiku w dniach 8-30 czerwca 2018 r. w Alicja Stanska Art Gallery przy Alejach Jerozolimskich 47 w Warszawie.

wstęp wolny – zarówno na spotkanie, jak i na wystawę