Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Zimowy trekking w Himalajach Ladakhu – pokaz slajdów

15.12.2017, 18:00
WSTĘP: 10 zł

W 2014 roku mijało 10 lat od mojej pierwszej wizyty w Ladakhu. Pomyślałem, że taka rocznica to dobry pretekst, by sprawdzić, jak Ladakh wygląda zimą. Region położony jest w północno-zachodnich Indiach, na pograniczu Himalajów i Karakorum. Prawie wszystko tutaj znajduje się powyżej 3000 m n.p.m. Mróz jest pokaźny, ale jest słonecznie i poza najwyższymi partiami gór i wysokimi przełęczami, śniegu jest mało. Zaskar (Zanskar) – południowa część regionu – niemal odcięty jest od pozostałej części świata; jedyny sposób, by tam zimą dotrzeć to Czadar (Chadar) – Lodowa Droga, legendarny trek po zamarzniętej rzece Zaskar (Zanskar).

Podczas pierwszej zimy w Ladakhu nie chciałem iść na Czadar Trek. Chciałem sprawdzić, czy i co da się tam zimą zrobić poza legendarnym trekiem. Czy da się tam samodzielnie, samotnie wędrować? – Dało się! Ośmielony wróciłem w kolejnym roku, by podjąć próbę dojścia do Zaskaru przez przełęcze i powrócić do stolicy regionu – Leh – Lodową Drogą.

Nazywam się Radek Kucharski. Jestem autorem wydanego przez Cicerone Press przewodnika trekkingowego po Ladakhu. Pracuję jako lider wypraw trekkingowych w Himalaje. Bywam w Ladakhu regularnie od 2004 roku. O moich przygodach podczas zimowych wędrówek opowiem 15 grudnia 2017.

Radek Kucharski
www.radekkucharski.com