Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Zabawa z Kulturą – Warsztaty Dla Nauczycieli

12.05.2018, 12:00

ZABAWA Z KULTURĄ – WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych oraz licealnych na warsztaty poświęcone tradycyjnym grom i zabawom. Na zajęciach pokażemy jak zmotywować dzieci do aktywnego spędzania czasu.

Zaprezentujemy gry, które rozwijają sprawności manualne, poprawiają kondycję i koncentrację, a także rozbudzają wyobraźnię. Tradycyjne gry i zabawy są doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Mogą być wykorzystywane także w procesie integracji uczniów, w rozwijaniu dialogu międzypokoleniowego oraz w procesie przygotowującym dzieci do pracy grupowej.

Poruszane tematy odpowiadają m.in. podstawie programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych z wychowania fizycznego na II etapie edukacji.

Prowadzący kustosz Tomasz Madej,
kurator wystawy „Zabawa z kulturą. Tradycyjne zabawy i gry Azji”

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Warsztaty odbędą się w sobotę 12 maja o godz. 12.00.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: tomaszmadej@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać ZABAWA Z KULTURĄ – WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI
Natomiast w treści imię i nazwisko oraz szkołę.