Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Z głębin Oceanu – biżuteria Wysp Pacyfiku – warsztaty dla rodzin

29.01.2022, 10:15 11:30
WSTĘP: Biletowany - normalny 5 zł 3 zł
CYKL: Muzeum? A po co?

Zapraszamy w podróż po szerokich wodach Oceanu Spokojnego. W trakcie zajęć opowiemy o muszli, jej znaczeniu i symbolice.

Dowiemy się, że w lokalnych społecznościach muszle są jednym z cennych skarbów oceanu – świadczą o statusie społecznym, służą jako środek płatniczy, ozdoba, a nawet instrument. Następnie samodzielnie wykonamy biżuterię z muszli inspirowaną tradycyjnymi ozdobami.

10.15 – grupa pierwsza
11.30 – grupa druga

Warsztaty dla dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z opiekunem. Rezerwacja od 17 stycznia pod adresem: dorotapasek@muzeumazji.pl W treści mejla wpisujemy ” Z głębin Oceanu ” i godzinę warsztatu, a w treści maila wiek i imię dziecka oraz nazwisko opiekuna.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty z cyklu Handmade in Museum, które towarzyszą wystawie „Muzeum? A po co?”.