Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Wystawa fotograficzna Zwyczaje i sztuka na Sumatrze – spotkanie z Marią Szymańską-Ilnatą

4.10.2021 - 3.12.2021

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy oraz Muzeum Azji i Pacyfiku serdecznie zapraszają na wystawę fotograficzną „Zwyczaje i sztuka na Sumatrze” autorstwa dr Marii Szymańskiej-Ilnaty.

4 listopada, godz. 18.30 w Bibliotce Publicznej w Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy odbędzie się spotkanie z autorką wystawy, w programie którego jest między innymi projekcja filmu pt. „Wesele Minangkabau” otwarcie wystawy fotograficznej oraz promocja książki „Kultura muzyczna Sumatry Zachodniej i jej przemiany”.

W książce przedstawiona została kultura muzyczna społeczności Minangkabau zamieszkującej Sumatrę Zachodnią, która w powszechnej świadomości jest dość mało znana. Zjawiska muzyczne opisane zostały na tle historycznym oraz w szerszym kontekście kulturowym, obejmującym sferę duchową i materialną. Autorka skoncentrowała się przede wszystkim na instrumentarium muzycznym, lecz nie pominęła takich zagadnień jak tradycyjne składy zespołów muzycznych, związki muzyki z religią i magią, czy tańce.

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książki w promocyjnej cenie 25 zł!
Książkę można zamówić tutaj.

Wystawa będzie dostępna do zwiedzania od 4 listopada do 3 grudnia 2021.


Organizator:

Logo z napisem biblioteka publiczna w dzielnicy wilanów m.st. warszawy

Logo zakochaj się w Warszawie w WilanowieLogo z napisem Wilanów królewska dzielnicaLogo z napisem biblioteka publiczna w wilanowie