Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Wyspy Morza Tawhaki – Wystawa fotografii Anny Twiggy z podróży do Australii, Tasmanii i Nowej Zelandii – wernisaż

19.06.2019, 18:00
WSTĘP: wolny

W środę, 19 czerwca, o godz. 18.00, zapraszamy na wernisaż wystawy „Wyspu Morza Tawhaki – fotografie Anny Twiggy z podóży do Australii, Tasmaniii i Nowej Zelandii”.

Dzikość, wolność i piękno – te trzy słowa najlepiej oddają charakter fotografii Anny Twiggy, wykonanych podczas jej podróży do Australii, Tasmanii i Nowej Zelandii. Tytuł wystawy nawiązuje do starej maoryskiej legendy, w której to bóg Tawhaki wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż przez wzburzone morze, aby uratować swoją ukochaną żonę Hapai. Te wody są dzisiaj znane pod nazwą „morza Tasmana”, Maorysi natomiast zwykli je nazywać: „Ko te moana tapokopoko a Tawhaki – wzburzonymi wodami Tawhaki”. Artystka nawiązując do maoryskiej legendy chciała podkreślić, że owe trzy wyspy, będące głównym tematem zdjęć, są niezmiennie uzależnione od rytmu natury, a w tym przede wszystkim od przypływów i odpływów niespokojnego morza.