Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

WYSPA WIELKANOCNA – warsztaty dla rodzin

8.04.2017
WSTĘP: 25 zł / 15 zł

[Aktualizacja] Drodzy Państwo! Mamy już komplet uczestników na najbliższe warsztaty „Wyspa Wielkanocna”. Zachęcamy do zapisywania się do newslettera edukacyjnego, w którym będziemy informować o planowanych przez nas wydarzeniach. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: edukacja@muzeumazji.pl

 

Zapraszamy w podróż na Wyspę Wielkanocną, która leży na bezkresnych wodach Pacyfiku. Jej pierwsi mieszkańcy nazwali ją Te Pito o Te Henua , czyli „pępek świata”. Na przestrzeni tysięcy lat rozwijali oni wyjątkową kulturę. Na straży jej tajemnic stoją monumentalne rzeźby Moai.

Dlaczego ta wyspa jest nazywana Wielkanocną? Kim byli jej mieszkańcy i co się z nimi stało? Czym były Moai i czy umiały chodzić? Rongorongo, a co to takiego? Na te pytania odpowiemy w trakcie zajęć. Nie poprzestaniemy na zgłębianiu wiedzy o tej magicznej wyspie.

Uczestnicy zajęć, wzorując się na dawnych artystach wyrzeźbią w glinie posąg, który zabiorą ze sobą do domu – wraz z głową pełną wiedzy o Rapa Nui.

Informacje praktyczne:

Warsztaty odbędą się w sobotę  8 kwietnia .

10.15 – pierwsza grupa (muzeum jest czynne od godziny 10.00)

12.15- druga grupa

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Wstęp 25 zł (bilet rodzinny dla dziecka i opiekuna; dla drugiego i kolejnego dziecka – 15 zł).

Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmujemy zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysyłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl

W tytule maila prosimy wpisać WYSPA WIELKANOCNA