Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Wieczór perskiej poezji mistycznej Rumiego – spotkanie z Mahmoodem Vahedianem

16.09.2021 - 16.09.2021
WSTĘP: Wolny

„Jeśli w Twoim sercu jest światło, zawsze znajdziesz drogę do domu.” – Rumi.

W najbliższy czwartek o godzinie 19:00 serdecznie zapraszamy na wieczór z mistyczną poezją perską Rumiego. Będzie to okazja do spotkania badacza i miłośnika Rumiego – Mahmooda Vahediana.

Mahmood Vahedian – badacz poezji Maulany – urodził się w Mashadzie w Iranie. Przed wyjazdem do Polski gdzie rozpoczął studia magisterskie w dziedzinie tłumaczeń w Uniwersytecie Jagiellońskim studiował na Politechnice w Teheranie. Podczas pobytu w Polsce wykładał na temat perskiej poezji i ogólnie pojętej kultury w Muzeum Narodowym w Warszawie. Obecnie mieszka w Kalifornii, gdzie rozwija wiele swoich pasji, między innymi zamiłowanie do jego ulubionego perskiego poety – Rumiego (znanego polskim odbiorcom również jako Maulana.

Na spotkaniach poświęconych perskiej poezji mistycznej Mahmood tworzy niesamowitą aurę inspirującą i porywającą zgromadzonych.

Dżalal ad-Din Muhammad ar-Rumi (Dżalaluddin Rumi) to trzynastowieczny poeta, prawnikiem i teolog suficki. Do dzisiaj jego dzieła i pisma zachwycają wszystkich wyjątkową głębią i mocą.

Grafika z napisem - Jeśli w Twoim sercu jest światło... Wieczór perskiej poezji mistycznej Rumiego - spotkanie z Mahmoodem Vahedianem. 16.09.2021 godz. 19:00 Muzeum Azji i Pacyfiku.

WSTĘP WOLNY

UWAGA! Spotkanie odbędzie się w języku angielskim i perskim dla wtajemniczonych.
16.09.2021 godz. 19:00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24