Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Wernisaż wystawy fotografii Mariusza Jachimczuka „LADAKH – KRAINA WYSOKICH PRZEŁĘCZY”

9.05.2017, 18:00

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Mariusza Jachimczuka „LADAKH – KRAINA WYSOKICH PRZEŁĘCZY”, który odbędzie się we wtorek 9 maja 2017 r., w siedzibie Muzeum, przy ul. Solec 24 w Warszawie.

Wystawę można obejrzeć do 25 czerwca 2017 r.

Ladakh, popularnie zwany Małym Tybetem, to region położony w północno-zachodnich Indiach, w górnym biegu doliny Indusu. Jest jednym z najlepszych miejsc na świecie, w którym można poznawać kulturę tybetańską m.in. odwiedzając klasztory buddyjskie, obserwując ceremonię sypania mandali czy rytualne tańce mnichów buddyjskich podczas słynnego festiwalu w Hemis. Fotografie ukazują życie codzienne mieszkańców Ladakhu, w tym nomadów Changpa w rejonie wysokogórskiego jeziora Tsomoriri oraz
legendarnych Brokpa – ludność aryjską pochodzącą z rejonów północnego Pakistanu i Kaszmiru. Zdjęcia przedstawiają także niezwykłe krajobrazy Ladakhu: Dolinę Markhy – jeden z najładniejszych szlaków trekkingowych, wysokie przełęcze, górskie panoramy gór Zanskar i sześciotysięcznego szczytu Himalajów Kang Yatze.

Mariusz Jachimczuk – z wykształcenia informatyk, z zamiłowania fotograf. Pracuje jako wydawca. Od 15 lat fotografuje i podróżuje. Jest miłośnikiem trekkingów zarówno tych w Beskidach jak i w dalekich Himalajach. Zdjęcia z wyjazdów prezentuje na pokazach slajdów i tematycznych wystawach, m.in. w Muzeum Azji i Pacyfku („Bliski Wschód”, „Gruzja”). Kilkukrotny finalista konkursów fotograficznych m.in. WKF National Geographics, Travel Photographer of the Year.

Organizacja: kustosz Karolina Krzywicka