Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Wędrówki pod Everestem – pokaz zdjęć Anny Chmielewskiej i Radka Kucharskiego

3.10.2017, 18:00
WSTĘP: 10 zł

Wędrówki pod Everestem: Trzy Przełęcze, Kala Pattar, EBC, Gokyo – pokaz zdjęć Anny Chmielewskiej i Radka Kucharskiego

 

Anna Chmielewska jest arabistką i najchętniej spędza czas na Bliskim Wschodzie lub w Afryce Północnej, ale gdy pojawiają się możliwość wyjazdu jeszcze dalej na wschód, równie chętnie pakuje plecak. To była jej kolejna wizyta w Azji i trzecia w Himalajach.  Radek Kucharski bywa w Nepalu dość regularnie od 2000 r. Pracuje jako lider wypraw trekkingowych, współorganizuje wyjazdy w Rejon Everestu. Jest autorem przewodnika trekkingowego po Ladakhu, wydanego przez Cicerone Press. Ania i Radek przeszli wspólnie Trekking Trzech Przełęczy jesienią 2016 roku, zaglądając przy tym w miejsca odwiedzane nie przez wszystkich i zerkając z różnych perspektyw na Everest, Lhotse i wiele innych mniej lub bardziej znanych szczytów.

 

Everest Base Camp (EBC) jest magnesem przyciągającym wędrowców z całego świata. Choć to najczęściej obierany cel pod Everstem, to naszym zdaniem wcale nie najciekawszy – najwyższą górę świata widać dużo lepiej choćby z pobliskiego szczytu Kala Pattar, o którym już nie wszyscy słyszeli. Trekking w Rejonie Everestu to dużo więcej niż najpopularniejszy szlak z Lukli do EBC. Na niektórych odcinkach można wybrać alternatywne ścieżki. Po drodze jest wiele miejsc, w których warto zwolnić, poświęcając dzień lub popołudnie na dodatkową wycieczkę w boczną dolinę, lub na pobliski szczyt. Najciekawszy, ale i najtrudniejszy w Khumbu, jest Trekking Trzech Przełęczy, podczas którego przechodzi się pomiędzy głównymi dolinami Rejonu Everestu, spoglądając wielokrotnie na cztery ośmiotysięczniki i wiele szczytów sześcio- i siedmiotysięcznych.

 

Anna Chmielewska i Radek Kucharski opowiedzą o Trekkingu Trzech Przełęczy, o głównym szlaku z Lukli do EBC i na Kala Pattar, oraz o szlaku przez niższe partie gór – z Dźiri (Jiri) oraz z Salleri. Będzie o szczytach i ścianach, ale też o zamieszkujących region Khumbu Szerpach. Powiedzą też jak się do takiego treku przygotować.

 

 

www.radekkucharski.com