Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty śpiewu indyjskiego z Michałem Rudasiem

17.03.2018, 11:00

Chcesz poznać tajniki śpiewu indyjskiego i znaleźć nowe inspiracje muzyczne?

Chcesz rozwinąć swoją wyobraźnię muzyczną oraz pokonać bariery w śpiewaniu „prosto z serca”?

Zapraszamy na warsztaty śpiewu indyjskiego z michałem rudasiem !

Michał Rudaś to artysta nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz laureatem nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Wieloletni uczeń mistrza ragi indyjskiej Anupa Mishry, profesora Sankrit Univerity w Varanasia (Indie). Ma na koncie 4 albumy, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską: “Shuruvath”, „Changing” oraz ostatnio wydany z zespołem Healing Incantation album „Mystic India”.
Współtwórca projektu koncertowego „Mistyczne Indie”, w którym wraz z zespołem Healing Incantation wykonuje klasyczną muzykę indyjską.
Michał Rudaś specjalizuje się jako jedyna osoba w Polsce w prowadzeniu warsztatów wokalnych z szeroko rozumianego śpiewu indyjskiego.

Zanurz się w kulturze indii i otwórz na śpiew w atmosferze relaksu.

W programie:

-zgłębianie tajników klasycznego śpiewu indyjskiego (styl hindustani) wraz z praktyczną nauką śpiewu w tym stylu
– nauka utworów reprezentujących różne gatunki: od pełnych mistycyzmu klasycznych rag poprzez romantyczne gazale, energetyczne pakistańskie pieśni qawwali do tanecznych piosenek Bollywood
– poznawanie różnych skal muzycznych i improwizacja oparta na nich
– praktykowanie i doskonalenie swobodnej improwizacji wokalnej (tzw. wokaliz) w stylu india-fusion – rozwój wyobraźni muzycznej oraz pokonywanie barier w śpiewaniu “prosto z serca”

• Zajęcia mają charakter zarówno grupowy jak i indywidualny, gdzie każdy ma szansę wielokrotnie zaprezentować się solowo

• Warsztat nie tylko dla miłośników muzyki indyjskiej, ale również dla tych, którzy w swoim rozwoju muzycznym poszukują nowych inspiracji

• Zajęcia dla wokalistów zawodowych jak i początkujących oraz wszystkich, którzy po prostu kochają śpiewać

• Zajęcia zarówno dla dorosłych w każdym wieku, jak i nastoletniej młodzieży

Więcej informacji o Michale Rudasiu:
Oficjalna strona artysty www.michalrudas.com
Fanpage na FB www.faceboook.com/michalrudas

Fragment koncertu z klasyczną muzyką indyjską w wykonaniu Michała Rudasia: https://www.youtube.com/watch?v=gDGixpLNuME

Warsztaty są dwudniowe, z możliwością skorzystania z wersji jednodniowej. Warsztaty odbędą się w weekend 17-18 marca 2018 r., w godz. 11.00-15.00.
Jest możliwość wzięcia udziału w jednym, ale tylko pierwszym dniu warsztatów. Natomiast wyjątkowo dla osób, które brały udział w ostatnim czasie w warsztatach śpiewu indyjskiego Michała Rudasia, jest możliwość zapisu tylko na drugi dzień.
Koszt dwudniowych warsztatów: 190zł
Koszt jednodniowych warsztatów: 100zł

Opłata za warsztaty nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach.

W celu zapisania się na warsztaty prosimy o wysłanie mejla na adres:
michalrudas@gmail.com

Bilety na warsztaty dostępne w sklepiku muzealnym, codziennie od 10.00 do 18.00 (oprócz poniedziałków i dni świątecznych)

Istnieje możliwość płatności za warsztaty przelewem bankowym. Dane do przelewu prześlemy w mejlu zwrotnym po dokonaniu zapisów na zajęcia.

Liczba miejsc ograniczona.