Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty gry na tabli

11.03.2018, 12:00

11 marca 2018 r. zapraszamy na warsztaty gry na indyjskich bębnach tabla, które poprowadzi Jignesh Sheth, mistrz tabli z Indii.

Jignesh Sheth jest wirtuozem indyjskich bębnów tabla. Założył szkołę muzyczną Versatile. Jest laureatem nagród w prestiżowych konkursach w Indiach. Występował także na wielu festiwalach, w tym międzynarodowych – w Egipcie i Libii.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 11 marca 2018 r., w godz. 12.00-14.00.
Koszt warsztatów: 70 zł
Prowadzący warsztaty zapewni kilka egzemplarzy instrumentów, z których uczestnicy warsztatów będą wspólnie korzystać.Prosimy aby osoby posiadające tablę zabrały na warsztaty własne instrumenty.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.
Zapisy na warsztaty: info@muzeumazji.pl
Bilety na warsztaty można opłacić przelewem lub zakupić w sklepiku muzealnym.