Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Warsztaty: Gry i zabawy azjatyckie I Kino Dzieci

27.09.2018, 16:00

Świat gier i zabaw jest wspólny każdemu dziecku pod każdą szerokością geograficzną. Zajęcia poprzez odpowiedni dobór i różnorodność gier i zabaw mają przybliżyć najmłodszym uczestnikom kultury ich azjatyckich rówieśników. Wraz z prowadzącym odbędziemy podróż do Japonii, Mongolii, Malezji czy Chin. Sprawdzimy spostrzegawczość i zręczność, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.
Prowadzący: Tomasz Madej

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Wstęp: 5 zł/os. (bilet wykupują także opiekunowie jako równorzędni uczestnicy warsztatu).

Liczba miejsc: 25

Muzeum przyjmuje zapisy na warsztaty wyłącznie drogą mailową, prosimy wysłać zgłoszenia na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl
W tytule maila prosimy wpisać „Gry i Zabawy Azjatyckie – Kino Dzieci”. Natomiast w treści imię i wiek dziecka oraz informację o liczbie opiekunów.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje.

Adres Muzeum Azji i Pacyfiku: ul. Solec 24, 00-403 Warszawa

 

Wydarzenie towarzyszy Festiwalowi Filmowemu Kino Dzieci.