Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Waon – dźwięki Japonii – koncert muzyki japońskiej

18.02.2017, 18:00
WSTĘP: 20 zł, 25 zł

18 lutego zapraszamy do Muzeum Azji i Pacyfiku na koncert „WAON – DŹWIĘKI JAPONII”, w ramach cyklu muzycznych spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, prezentującego różne tradycje muzyczne regionu i promującego wystawę stałą „Strefa dźwięków”.
https://www.muzeumazji.pl/wystawy/wystawa-stala/

„Waon – dźwięki Japonii” to projekt muzyczny Warszawskiej Szkoły Języka Japońskiego, do którego zapraszani są muzycy grający na japońskich instrumentach – większości jedyni albo prawie jedyni tacy w Polsce. Na shamisenie zagra Monika Zachaj, koto – Koharu Piskorska, na bębnach i kokarinie – Ryotaro Sakamoto, a na flecie shakuhachi Adam Fijałkowski. wykonania wokalne w wykonaniu Mai Szymanowskiej oraz chóru Hanamizuki.
W zróżnicowanym repertuarze znajdą się tradycyjne melodie ludowe, przez współczesne piosenki po japońskie kołysanki.
www.waon.pl

 


Bilety: 25 zł, 20 zł,
Bilety dostępne w sklepiku muzealnym, codziennie w godz. 10-18 (oprócz poniedziałków)

Liczba miejsc ograniczona.