Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

W kręgu ptaków Feng – o chińskiej haftowanej makacie

29.04.2018, 15:00-18:00

W niedzielę, 29 kwietnia 2018 r., zapraszamy na spotkanie „W KRĘGU PTAKÓW FENG”, poświęcone haftowanej makacie chińskiej ze zbiorów Muzeum – Zamku w Łańcucie.

Program spotkania:
15:00 Powitanie gości

15:15 Małgorzata Podkańska, historyk sztuki, konserwator tkanin zabytkowych „Wszystkie ptaki składają hołd parze ptaków Feng”. Sekrety haftowanej makaty chińskiej z Muzeum Zamku w Łańcucie.

16:00 Anna Brzezińska-Kim, historyk sztuki, sinolog
Opowieść o elementach chińskiej tradycji ogrodowej obecnych na haftowanej makacie z przedstawieniem ptaków Feng.

16:40 Mariola Ratajczyk, konserwator tkanin zabytkowych, PPKZ,
Ewa Soszko-Dziwisińska, konserwator dzieł sztuki, Muzeum Azji i Pacyfiku „Historia konserwacji, replika i technika wykonania XVII-wiecznego haftu chińskiego z Łańcuta”.

17:20 Czas na pytania i dyskusję

Wstęp wolny