Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

W Chinach Dziś – „Chiny bez Makijażu” Marcina Jacobiego

7.09.2021, 18:00
WSTĘP: Wolny

Muzeum Azji i Pacyfiku serdecznie zaprasza na spotkanie z profesorem Marcinem Jacobym, autorem książki „Chiny bez Makijażu”, której uzupełnione wydanie właśnie się ukazało.

Fragment posłowia autora do nowego wydania:
„Chiny bez makijażu” pisałem przeszło pięć lat temu, w 2015 roku. Wydaje się, że od tego czasu wszystko się zmieniło i żyjemy w zupełnie innej epoce. Przede wszystkim zmieniły się same Chiny. Urosły, stały się jeszcze silniejsze i bardziej nowoczesne, ale i mniej sympatyczne. Po drugie, zmienił się świat i sposób przedstawiania Chin w mediach. W ciągu tych pięciu lat skończyła się era otwartości, globalizacji i wiary w słuszność i uniwersalną wartość neoliberalizmu. Po trzecie zmieniłem się i ja.”

„W Chinach Dziś” to spotkanie z Marcinem Jacobym poświęcone jego książce pt. „Chiny bez makijażu”, który jest subiektywnym przewodnikiem po chińskiej kulturze i współczesności. Autor jest doktorem sinologii, pracuje na Uniwersytecie Warszawskim i w Instytucie im. Adama Mickiewicza.

Kiedy?
Wtorek, 7 września 2021, g. 18.00Gdzie?
Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie, ul. Solec 24

WSTĘP WOLNY – liczba miejsc ograniczona.