Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Upływająca Noc – koncert Ngô Hồng Quang

2.08.2017, 19:00
WSTĘP: wolny

W środę, 2 sierpnia, zapraszamy na koncert wietnamskiego multiinstrumentalisty Ngô Hồng Quang. Muzyk zagra na gitarze oraz na tradycyjnych wietnamskich instrumentach, wśród których znajdą się m.in. gong strunowy oraz wietnamska drumla.

Panu Ngo Hong Quang będzie gościnnie akompaniował Nguyen Bao Trung – wicemistrz beatbox USA, który zajął IV miejsce na światowym konkursie beatbox 2017.

Program koncertu:

-Kołysanka – piosenka ludowa Półudniowej Wietnamu, solo Đàn Bầu
-Miłość do ziemi ojczystej – Thao Dang, solo Đàn Nhị
-Rajska gurda – Ngô Hồng Quang, solo Đàn Tính
-Góralski taniec – Ngô Hồng Quang, solo Đàn Môi
-Wołając Cię – piosenka ludu H’Mong, wokal z Đàn Môi
-Ostatniej nocy tęsknię za Tobą – piosenka ludowa w stylu Quan Họ, solo gitara
-Upływająca noc – Ngô Hồng Quang, solo Chiêng Dây
-Język wietnamski – Lê Tâm, wokal z gitarą (bonus)

Ngô Hồng Quang urodził się i wychował w wiosce Hai Duong na północy Wietnamu. W wieku 11 lat rozpoczął naukę gry na Đàn Nhị i szybko zakochał się w instrumencie, który do dziś pozostaje jego wiernym towarzyszem. W konserwatorium w Hanoi studiował i grał na Đàn Bầu, wyjątkowym wietnamskim instrumencie o zaledwie jednej strunie. Poza Đàn Nhị i Đàn Bầu Quang gra też na bębnach Đàn Môi i Đàn Tre (zmodyfikowanej wersji Kn’y), Đàn Tính (instrument o trzech strunach) oraz Chiêng Dây (gong z strunami). Quang jest także utalentowanym wokalistą, znanym z własnych interpretacji Dân ca (piosenki tradycyjne). Po ukończeniu studiów został profesorem na Wydziale Muzyki Tradycyjnej konserwatorium w Hanoi. W 2016 roku ukończył studia kompozytorskie w Królewskim Konserwatorium Muzycznym w Den Haag, Holandii. Obecnie mieszka w Holandii i koncertuje po całym świecie.

 

Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc ograniczona