Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Tradycyjna muzyka Anatolii – koncert Çiğdem Taştan & Friends

19.08.2018, 18:00
WSTĘP: 30 zł, 25 zł (ulgowe)

19 sierpnia zapraszamy na koncert tradycyjnej muzyki z Anatolii w wykonaniu tureckiej artystki Çiğdem Taştan, która zaprezentuje pieśni charakterystyczne dla tego regionu, przy akompaniamencie m.in. baglamy, popularnego instrumentu w tureckiej muzyce folkowej. Artystka ma w swoim repertuarze także tradycyjne melodie z Bliskiego Wschodu i Bałkanów. Çiğdem Taştan jest absolwentką Uniwersytetu 18 marca, gdzie poznała muzykę bałkańską oraz inne tradycje muzyki etnicznej. W 2011 została solistką w chórze prowadzonym przez Çetina Akdeniza, wirtuoza baglamy. Çiğdem Taştan wielokrotnie brała udział w międzynarodowych festiwalach z programem „Turkish-Macedonian Balkan tunes”. Artystka ma na swoim koncie wiele koncertów zagranicą, wystąpiła m.in. na XV Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry w Sopocie 2015”.

Wystąpią:
– Çiğdem Taştan (śpiew)
– Önder Kanat (baglama)
– Şervan Kanat (perkusja)

Niedziela, 19 sierpnia, godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie

Bilety: 30 zł, 25 zł

Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepiku muzealnym, codziennie od 10.00 do 18.00, oprócz poniedziałków i świąt).

Koncert z cyklu „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”. Koncert towarzyszy wystawie „Ceramika artystyczna z Turcji – prace Meral Öner”.