Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Terapie zewnętrzne TTM – podróż do Amdo w Tybecie

6.10.2017, 18:00
WSTĘP: 10 zł

18.00 WERNISAŻ ZDJĘĆ

„Terapie zewnętrzne – podróż do Amdo”
Adrian Robak / dr Marian Majchrzycki
Seria zdjęć dokumentująca Sorigtour, czyli wyjazd dla studentów organizowany przez Międzynarodową Akademię Medycyny Tybetańskiej. Fotografie przedstawiają różnorodność terapii zewnętrznych, a wszystko to na tle malowniczego krajobrazu regionu Amdo.
Adrian Robak/dr Marian Majchrzycki – studenci medycyny
tybetańskej, a prywatnie operator obrazu

18.30 WYKŁAD

„Równowaga poprzez dietę – dlaczego Medycyna Tybetańska klasyfikuje ludzi” Emilio Gallotta, instruktor Sorig Khang International
Emilio Gallotta jest międzynarodowym instruktorem Kunye.
Emilio na co dzień mieszka i pracuje w Rzymie. Jest dyplomowanym fizjoterapeutą, który od wielu lat doskonale łączy praktyczną wiedzę Kunye z mądrością filozofii Wschodu i z powodzeniem przenosi te doświadczenia do swojej pracy klinicznej.

20.00 WYKŁAD

„Od tradycji do medycyny opartej na dowodach”
Herbert Schwabl, Padma AG
Dr Herbert Schwabl jest Austriakiem, od wielu lat mieszka
w Szwajcarii. Ukończył fizykę na Politechnice Wiedeńskiej.
Jest autorem i współautorem prac naukowych zakresu fizyki kwantowej, medycyny alternatywnej i medycyny tybetańskiej. Prezes zarządu PADMA Inc. w Szwajcarii (Producent tybetańskich preparatów ziołowych)

wstęp: 10 zł