Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

ZAPRASZAMY DO STREFY DŹWIĘKÓW!

24.09.2016
WSTĘP: Biletowany

24 września 2016 roku Muzeum Azji i Pacyfiku otworzyło „Strefę dźwięków”, swoją pierwszą wystawę stałą. Ekspozycja prezentuje blisko 120 instrumentów muzycznych z różnych zakątków Azji i Oceanii – największa kolekcja tego typu w Polsce.

 

 

W „Strefie dźwięków” zwiedzających otaczają instrumenty muzyczne o różnorodnej konstrukcji i pochodzeniu, często o bardzo bogatej formie, dekoracji i kolorystyce. Kuratorka wystawy, Maria Szymańska-Ilnata radzi jednak, żeby: „zwrócić także uwagę na eksponaty skromne, które nie przyciągają wzroku swoim szczególnym kształtem, zdobieniami czy wielkością”. Przekonuje, że: „bardzo często one właśnie potrafią zaskoczyć swoim wyjątkowym brzmieniem, ciekawą historią lub oryginalnym zastosowaniem”.

Zwiedzający, dzięki aplikacji, będą mogli zgłębić wiedzę na temat prezentowanych instrumentów – posłuchać ich brzmienia, przyjrzeć się technice gry, czy zobaczyć w jaki sposób funkcjonują one w kulturach, z których pochodzą. Wystawę wzbogacą multimedialne wizualizacje, które zbudują wyjątkową atmosferę, odwołując się do motywów sztuki z Azji i Oceanii. Muzeum przewidziało także dodatkową atrakcję: chętni będą mogli spróbować zagrać na udostępnionych instrumentach.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

MKiDN


Organizator:

Maria Szymańska – Ilnata