Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Streetfood w wielkich miastach

27.05.2017, 12.00
WSTĘP: wolny

Muzeum Azji i Pacyfiku oraz Asian Food Foundation i Studia podyplomowe „Kultura kulinarna” zapraszają na wykład „Streetfood w wielkich miastach” Marcina Wojtasika, socjologa i antropologa kultury, wyspecjalizowanego w tematyce food studies i wielokulturowości oraz koordynatora studiów podyplomowych Kultura Kulinarna przy Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wykład odbędzie się w ramach Festiwalu Kulinarnego SMAKI AZJI i PACYFIKU, w sobotę 27 maja o godz. 12.00 w Muzeum Azji i Pacyfiku, przy ul. Solec 24 w Warszawie.
Wstęp wolny.

Uliczne jedzenie jest jednym z charakterystycznych elementów prawie wszystkich wielkich metropolii. Odzwierciedla ono ich charakter i na jego podstawie można wiele powiedzieć o tym jaka jest struktura etniczna miasta, jaki stosunek mieszkańców do różnorodności, jaką politykę prowadzą władze i wiele innych rzeczy.
W prelekcji zostaną przedstawione charakterystyczne (i smakowite) przykłady związków ulicznego jedzenia z miastami. Będą to miasta Azji Południowo Wschodniej, przede wszystkim Singapur z jego nagradzanym gwiazdkami Michelina streetfoodem oraz enklawy azjatyckiego jedzenia w wielkich miastach europejskich takie jak Tajska Łąka w Berlinie czy Curry Mile w Manchesterze.