Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Sen o Saharze – od wyprawy do wystawy – pokaz slajdów

31.01.2019, 18:00
WSTĘP: 10 zł

31 stycznia zapraszamy na spotkanie „Sen o Saharze – od wyprawy do wystawy”, którego gośćmi będą: Dorota Chojnowska i Selim Saffarini, podróżnicy i autorzy bloga Ale Piękny Świat – miej odwagę marzyć.

Czasem wystarczy kilka dni, by miejsce zainspirowało do stworzenia wystawy. Tak było w naszym przypadku. Kilkudniowy pobyt na Saharze, wśród poznanych tam ludzi dostarczył nam tak intensywnych emocji, które zaowocowały wystawą. Podczas spotkania chcemy opowiedzieć zatem nie tylko o Maroku, jaki zobaczyliśmy, ale jak przygotować się do wyjazdu, jak otworzyć na ludzi i czego szukać, by powstał spójny, fotograficzny i dziennikarski opis. Chcemy, by nasze spotkanie nie było klasycznym pokazem, lecz rozmową o tym, co dla każdego z uczestników stanowi esencję podróży

Kim jesteśmy
Dorota Chojnowska jest antropologiem kultury, dziennikarką piszącą o podróżach i włóczykijem. Uwielbia zadawać pytanie „jak tam jest?”. Następnie pakuje plecak i rusza w podróż w najróżniejsze zakątki świata, by odszukać odpowiedzi. W ten sposób od blisko dwudziestu lat samotnie podróżowała, opisywała na blogu www.AlePieknySwiat.pl, fotografowała ludzi oraz miejsca. Dwa lata temu dołączył do niej Selim Saffarini – właściciel serwisu rowerowego www.HUSAbikes.pl i roweru bambusowego, którego zbudował zainspirowany opowieściami Doroty.

Co robimy
Od dwóch lat wspólnie prowadzimy blog Ale Piękny Świat – miej odwagę marzyć i przemierzamy świat – nie tylko na bambusowych rowerach. Podczas pewnego spotkania, kiedy znajomy zaprosił nas do swojego desert campu w Maroku nie zastanawialiśmy się ani chwili. Kilka tygodni później wyruszyliśmy z M’hamid na kilkudniową wyprawę przez piaski Sahary. Nie spodziewaliśmy się, jak wielkie wrażenie zrobi na nas pustynia.

Czwartek, 31 stycznia 2019 r., godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie

Wstęp 10 zł

Pokaz towarzyszy wystawie „Sen o Saharze – wystawa fotoobrazów Doroty Chojnowskiej i Selima Saffarini”