Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Sakura w kwarantannie – spotkanie z fotografem Adamem Nurkiewiczem

9.11.2021, 18:00
WSTĘP: Wolny

Zapraszamy na spotkanie z fotografem Adamem Nurkiewiczem, specjalizującym się w fotografowaniu sportu na całym świecie dla magazynów, czasopism i korporacji. Opowie on o swojej dwumiesięcznej podróży do Japonii podczas pandemii. Podczas spotkania zaprezentujemy także mini wystawę zdjęć Adama Nurkiewicza – „Sakura w kwarantannie. Impresje japońskie”.

Japonia była pierwszym państwem poza Chinami, w którym stwierdzono przypadki COVID-19. 7 kwietnia 2020 wprowadzono stan wyjątkowy. Igrzyska Olimpijskie przeniesiono na rok przyszły. Rząd jednocześnie zakazał wjazdu podróżnym z 73 państw i regionów, m.in. z USA, Europy, Chin, Korei Płd. i Kanady.

Jest lipiec 2021. Liczba nowych przypadków zakażeń COVID-19 systematycznie rośnie.

Wg sondażu Ipsos Mori z 14 lipca, aż 78 proc. Japończyków uważa, że Tokio 2020 nie powinno się odbyć.

A ja właśnie wylądowałem na lotnisku Narita w Tokio…

Posłuchajcie historii o dwóch miesiącach w pandemii pod świętą Górą Fuji.

Wtorek, 9 listopada 2021, g.18.00
Wstęp wolny

https://www.facebook.com/fotografAdamNurkiewicz
https://www.adamnurkiewicz.com/