Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

ROBERT REUVEN STILLER – poeta, tłumacz i orientalista

25.04.2017, 18:00
WSTĘP: 20 zł

Muzeum Azji i Pacyfiku oraz wydawnictwo Vis-à-Vis Etiuda zapraszają na wieczór:

 

ROBERT REUVEN STILLER – Wybitny pisarz, naukowiec, poeta, tłumacz poliglota, filolog i folklorysta, literaturoznawca, krytyk, eseista i orientalista
połączony z promocją autorskiej książki: Robert Reuven Stiller „Żeglarze z dżungli. Jedyna w świecie antologia literatury malajskiej”.

 

 

Udział wezmą:

MARCIN PYDA [poeta i satyryk] – prowadzenie wieczoru, prezentacja Postaci, recenzje prasowe

EWA DECÓWNA [aktorka teatralna i filmowa] – teksty prozą i wierszem

NINA STILLER [pieśniarka i aktorka] – reżyseria wieczoru i śpiew

KATARZYNA STANNY [doktor sztuki, adiunkt i prodziekan ASP na Wydz. Sztuki Mediów w Warszawie] – prezentacja książek: „Sur les traces d’Henri Fauconnier et du pantoun malais” („Na tropach Henri Fauconniera i Pantunów malajskich”) oraz „Zbiór Pantunów: Pieśni o ciemnej miłości”

JÓZEF DURIASZ [aktor filmowy] – teksty prozą i wierszem

ROBERT PUCEK [tłumacz i eseista] – wspomnienie o Robercie Reuvenie Stillerze

GRZEGORZ CIEPŁY [właściciel i prezes wydawnictwa Vis-à-Vis ETIUDA] – wspomnienie o Autorze i prezentacja książki Roberta Reuvena Stillera  „Żeglarze z dżungli. Jedyna w świecie antologia literatury malajskiej”

WARSAW GAMELAN GROUP – oprawa muzyczna

 

współpraca: