QiFit Festival – II Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu

8.10.2022 - 9.10.2022
WSTĘP: Wolny

W weekend 8-9 października, odbędzie się szereg otwartych zajęć, warsztatów, wykładów i prezentacji, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów, będących najznakomitszymi specjalistami Taiji (Tai Chi), Qigong (Chi Kung) i dziedzin pokrewnych.

W strefie wystawienniczej swoją atrakcyjną i różnorodną ofertę zaprezentują organizacje, szkoły i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Festiwal zakończy część panelowa, poświęcona międzysektorowej perspektywie rozwoju Taiji i Qigongu na płaszczyznach sportu, edukacji i zdrowia. Pełen program Festiwalu, lista wystawców i prelegentów publikowana będzie sukcesywnie na stronie: www.QiFit.pl/p/Festival oraz w mediach społecznościowych Muzeum Azji i Pacyfiku oraz Fundacji Dantian.

Wydarzenie organizuje Fundacja Dantian oraz Muzeum Azji i Pacyfiku z współfinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

plakat festiwalu

Wstęp bezpłatny.
Strefa wystawiennicza: sobota 8 października, godz. 10.00-18.00, niedziela 9 października, godz. 10.00-15.00.

logo Dantian  logo ministerstwa sportu i turystyki