Poruszenie w sieci – rodzinne oprowadzania online w październikowe soboty

3.10.2020 - 31.10.2020
WSTĘP: bezpłatny

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na interaktywne spotkanie online z PORUSZENIEM, czyli pracami studentek i studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz obiektami z naszego Muzeum, które stały się inspiracją dla młodych artystek i artystów.

Zastanowimy się nad pojęciem sztuki, spróbujemy zrozumieć sposób postrzegania świata w innych kulturach i odkryć, co nas łączy. Wspólnie odwiedzimy Indonezję, Tybet, Indie oraz Chiny i zastanowimy się, czy w ogóle istnieją granice sztuki.

Serdecznie zapraszamy w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co kryje się w sztuce!

Oprowadzanie jest darmowe, odbywa się za pomocą aplikacji zoom, trwa godzinę.

• Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 -12 lat i ich opiekunów.
  • Zapisy odbywają się wyłącznie drogą mailową, pod adresem edukacja@muzeumazji.pl
  • W tytule maila prosimy wpisać „PORUSZENIE”, a w treści maila datę oprowadzania, wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna.
  • O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje, w którym otrzymają Państwo również link do spotkania.
    Zapraszamy w każdą sobotę października, o godz. 10.15.

Interaktywne oprowadzanie jest również dedykowane dla klas szkolnych i grup zorganizowanych. Terminy ustalamy indywidualnie.

Szczegóły rezerwacji znajdą Państwo na stronach projektu „PORUSZENIE w sieci”.

———————————

PORUSZENIE W SIECI jest projektem sfinansowanym w ramach programu “Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury.

Koordynatorka projektu: Aleksandra Fudalej
Kuratorka: dr. Barbara Ewa Banasik

Patroni medialni i partnerzy: Gazeta Wyborcza, CzasDzieci.pl, MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci, Jet Line,

Organizator: