Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
 2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Poruszenie w sieci – rodzinne oprowadzania online w październikowe soboty

3.10.2020 - 31.10.2020
WSTĘP: bezpłatny

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na interaktywne spotkanie online z PORUSZENIEM, czyli pracami studentek i studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz obiektami z naszego Muzeum, które stały się inspiracją dla młodych artystek i artystów.

Zastanowimy się nad pojęciem sztuki, spróbujemy zrozumieć sposób postrzegania świata w innych kulturach i odkryć, co nas łączy. Wspólnie odwiedzimy Indonezję, Tybet, Indie oraz Chiny i zastanowimy się, czy w ogóle istnieją granice sztuki.

Serdecznie zapraszamy w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co kryje się w sztuce!

Oprowadzanie jest darmowe, odbywa się za pomocą aplikacji zoom, trwa godzinę.

 • Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 -12 lat i ich opiekunów.
 • Zapisy odbywają się wyłącznie drogą mailową, pod adresem edukacja@muzeumazji.pl
 • W tytule maila prosimy wpisać „PORUSZENIE”, a w treści maila datę oprowadzania, wiek i imię dziecka, nazwisko opiekuna.
 • O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie maila potwierdzającego rezerwacje, w którym otrzymają Państwo również link do spotkania.
  Zapraszamy w każdą sobotę października, o godz. 10.15.

  Interaktywne oprowadzanie jest również dedykowane dla klas szkolnych i grup zorganizowanych. Terminy ustalamy indywidualnie.

  Szczegóły rezerwacji znajdą Państwo na stronach projektu „PORUSZENIE w sieci”.

  ———————————

PORUSZENIE W SIECI jest projektem sfinansowanym w ramach programu “Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury.

Koordynatorka projektu: Aleksandra Fudalej
Kuratorka: dr. Barbara Ewa Banasik

Patroni medialni i partnerzy: Gazeta Wyborcza, CzasDzieci.pl, MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci, Jet Line,


Organizator: