Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Polska – Pakistan. Muzyka bez granic – koncert

7.09.2018, 18:00
WSTĘP: 30 zł, 25 zł (ulgowe)

7 września 2018 roku, zapraszamy na wyjątkowy koncert w ramach projektu artystycznego „POLSKA-PAKISTAN. MUZYKA BEZ GRANIC/ POLAND-PAKISTAN. MUSIC WITHOUT BORDERS”. Jest to wieloletni projekt kulturalny polskiej ambasady w Islamabadzie, zapoczątkowany w 2012 roku i łączący we wspólnych działaniach artystycznych muzyków folkowych z obu krajów.

W ramach 5 edycji projektu, w 2017 roku, do utworzenia międzynarodowego zespołu została zaproszona piątka muzyków.
Strona polska:
– MARIA RUMIŃSKA – WOKAL, PIANO, MELODEON, POLSKI BĘBENEK
– KAMIL ROGIŃSKI – WOKAL, FUJARKA PASTERSKA, FLETY, LIRA, KOSMONOLIT, RUBAB

Strona pakistańska:
– IMRAN AZIZ MIAN QAWWAL – WOKAL, HARMONIUM
– IRSHAD ALI – TABLE
– MUHAMMAD ASIF – DHOLAK

Realizator dźwięku i nagrań w Pakistanie – ANDRZEJ KIJANOWSKI

W trakcie tygodniowego pobytu w Pakistanie w 2017 roku, powstał repertuar koncertowy oparty na kilkunastu pieśniach: polskich i pakistańskich.
Maria Rumińska zaproponowała polskie pieśni ludowe w gwarze warmińskiej, do których poezję suficką oraz teksty współczesne nurtu qawwali dobrał osobiści legendarny wokalista i poeta Imran Aziz Mian.
Muzycy starali się utworzyć wspólną płaszczyznę sensów i intencji w pieśniach, i kontynuując aranże doprowadzili do dialogu bohaterów w kilku językach z różnych kontynentów. Prócz gwary regionu Warmii usłyszymy język urdu a także saraiki i hindi.
Prócz dialogu w warstwie merytorycznej, całkiem odrębnym zagadnieniem jest dialog barw, stylów i rytmów, który w wyniku tego spotkania powstał.

Pierwszy koncert ze świeżo przygotowanym repertuarem, miał miejsce w siedzibie fundacji „Face” w Islamabadzie, w połowie grudnia 2017 roku. Przez kolejne dni odbyła się tam również sesja nagraniowa zaaranżowanego materiału muzycznego.
Drugi koncert odbył się w stolicy Pendżabu – Lahaurze, niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. cena w Alhamra Arts Council po raz pierwszy gościła u siebie artystów z polsko-pakistańskiego projektu. Ogromne zainteresowanie wydarzenie oraz bardzo pozytywny odbiór pakistańskiej widowni skłonił Fundację „Face” do zaproszenia „MUZYKI BEZ GRANIC” do wzięcia udział w następnej edycji Festiwalu Mela w Islamabadzie, wiosną 2018 roku.

Koncert odbędzie się w piątek, 7 września 2018 r., o godz. 18.00, w Muzeum Azji i Pacyfiku, przy ul. Solec 24 w Warszawie.

Bilety: 30 zł, 25 zł (dostępne w przedsprzedaży w sklepiku muzealnym, codziennie w godz. 10.00-18.00, oprócz poniedziałków).

Liczna miejsc ograniczona.

Organizator projektu: Ambasada RP w Islamabadzie