Pierogi z kimchi. Koreańskie smaki dla każdego – promocja książki Wioli Błazuckiej

4.11.2021, 18:00

4 listopada zapraszamy na spotkanie autorskie z Wiolą Błazucką, poświęcone jej książce ,,Pierogi z Kimchi. Koreańskie smaki dla każdego’’.

Wiola Błazucka, znana jako „Pierogi z Kimchi”, odczarowuje dla nas kuchnię koreańską. Na YouTubie zaraża miłością do Korei i tamtejszego jedzenia. A w tej książce pokazuje, że tradycyjne koreańskie dania można wykonać w każdym polskim domu z łatwo dostępnych składników. W dodatku większość z nich można wykonać ze składników dostępnych w każdym supermarkecie.

Miłością do koreańskiej kuchni udało mi się zarazić naprawdę wielu widzów mojego kanału na YouTubie „Pierogi z Kimchi” i mam nadzieję, że uda mi się nią zarazić również was.
~ Wiola

Spotkanie odbędzie się 4 listopada o godz. 18.00, w Muzeum Azji i Pacyfiku.
Prowadzenie: Justyna Dżbik-Kluge
Współorganizator: Znak Horyzont