Oprowadzanie PJM – Podróże na wschód

5.10.2022, 16:00
WSTĘP: Wolny

W ramach 10. Festiwalu Kultury Bez Barier zapraszamy na dostępne oprowadzanie po naszej wystawie stałej „Podróże na wschód”. Zwiedzanie odbędzie się 5 października o 16:00 i potrwa jedną godzinę. Tłumaczone będzie na polski język migowy!

Festiwal Kultury bez Barier ma w tym roku 10 urodziny. Impreza organizowana przez Fundację Kultury bez Barier, Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich i m.st. Warszawę to wielkie święto dostępności, dzięki któremu osoby z różnym rodzajem niepełnosprawności mogą korzystać z dostępnych spektakli, koncertów, pokazów filmowych, wystaw, warsztatów i spotkań. Festiwalowy program tworzą instytucje i organizacje kultury z całej Polski.

Więcej szczegółów na temat oprowadzania znajdziecie na stronie Kultury Bez Barier.

Szczegółowy program 10. Festiwal Kultury Bez Barier znajduje się tutaj.