Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Od Araratu na Wschód – koncert zespołu Habiarjan

25.01.2020, 18:00
WSTĘP: 35 zł, 30 zł

25 stycznia, zapraszamy na koncert zespołu HABIARJAN – OD ARARATU NA WSCHÓD.

Zespół Habiarjan powstał w 2013 roku. Tworzą go artyści o ormiańskich, polskich, inguskich i kurdyjskich korzeniach, których połączyła miłość do muzyki orientalnej: Inga Habiba (wokal),
Artur Tigran Gyurjyan (gitara, wokal), Artash Sharoyan (akordeon) i Arad Emamgholi (daf).

Twórczość zespołu to fuzja brzmień etniczno – popowych i folkowo – rockowych, inspirowanych różnymi tradycjami muzycznymi z całego świata. Jest swoistą opowieścią o migracji ludów z terenu Państwa Urartu (współcześnie terytorium byłego Urartu znajduje się w granicach Armenii, Turcji i Iranu).
Podczas koncertu usłyszymy tradycyjne melodie z Kaukazu, pieśni kurdyjskie oraz autorskie piosenki zespołu, w których pojawi się symbolika ormiańska jak góra Ararat czy owoc granatu.

Występ zespołu wzbogaci tancerka Apsara Afsanesara, specjalizująca się w tańcach z Iranu i Azji Centralnej.

http://habiarjan.pl/

Sobota, 25 stycznia 2020 r., godz. 18.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul.Solec 24 w Warszawie.

Bilety: 35 zł, 30 zł
Liczba miejsc ograniczona.
Bilety można nabyć w przedsprzedaży, w sklepie muzealnym, codziennie w godz. 10.00-18.00, oprócz poniedziałków.