Nocne Granie Na Wystawie – finisaż wystawy „Zabawa z kulturą”

3.11.2018 - 4.11.2018
WSTĘP: wolny

Zapraszamy na finisaż wystawy „Zabawa z kulturą. Tradycyjne zabawy i gry Azji”. Z tej okazji przedłużyliśmy otwarcie wystawy, aż do 1 w nocy.

To ostatni moment, aby poznać historię prezentowanych eksponatów, a także doskonała okazja aby zagrać wspólnie w klasy, wykonać triki z kendamą, urządzić bitwę bączków i nauczyć się opowiadać historię za pomocą sznurka. Nad sprawnym przebiegiem imprezy będą czuwać pracownicy naszego muzeum oraz kurator wystawy, którzy będą przewodnikami po świecie zabaw i gier.

Tej nocy będą czekały na Państwa dodatkowe atrakcje. Będą mogli Państwo zagrać w gry planszowe, które nie znalazły się w muzealnych gablotach oraz sprawdzić swoją zręczność i precyzję w zabawach azjatyckich, które specjalnie na finisaż przygotowaliśmy.