Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

NATYA RAAGA – Sufi Project – koncert z okazji indyjskiego Święta Diwali

6.11.2021, 18:00
WSTĘP: Biletowany - normalny 35 zł 30 zł

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na koncert Natya Raaga – Sufi Project, w dniu indyjskiego Święta Diwali, podczas którego tradycyjnie świętuje się zwycięstwo światła nad ciemnością – dobra nad złem. Jest to również początek indyjskiego Nowego Roku.

Michał Rudaś (wokal), Piotr Malec (tabla), Tomasz Ragaboy Osiecki (dilruba) zagrają indyjskie utwory inspirowane filozofią suficką. Muzyka ta pozwala oczyścić umysł i duszę oraz przynieść ukojenie tak potrzebne w dzisiejszym zagonionym i pełnym stresu świecie.
Obrazu dopełnia taniec Magdy Niernsee (klasyczny kathak oraz wirowanie) ilustrujący gestem i ruchem poezję pieśni oraz podkreślający rytmy dźwiękiem dzwonków owiniętych wokół kostek tancerki. Różnorodność choreografii i kostiumów tworzy filozoficzną podróż pomiędzy barwnym światem tradycyjnych Indii, a współczesnym minimalizmem.
Kiedy?
Sobota 6 listopada 2021, g.18.00Gdzie?
Muzeum Azji i Pacyfiku,
Solec 24, WarszawaWstęp biletowany!
Bilety: 35 zł, 30 zł
(Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepie muzealnym, od 27 października, codziennie od 12.00 do 18.00, oprócz poniedziałków)

Liczba miejsc ograniczona!