NATYA RAAGA – Sufi Project – koncert z okazji indyjskiego Święta Diwali

6.11.2021, 18:00
WSTĘP: Biletowany - normalny 35 zł 30 zł

Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na koncert Natya Raaga – Sufi Project, w dniu indyjskiego Święta Diwali, podczas którego tradycyjnie świętuje się zwycięstwo światła nad ciemnością – dobra nad złem. Jest to również początek indyjskiego Nowego Roku.

Michał Rudaś (wokal), Piotr Malec (tabla), Tomasz Ragaboy Osiecki (dilruba) zagrają indyjskie utwory inspirowane filozofią suficką. Muzyka ta pozwala oczyścić umysł i duszę oraz przynieść ukojenie tak potrzebne w dzisiejszym zagonionym i pełnym stresu świecie.
Obrazu dopełnia taniec Magdy Niernsee (klasyczny kathak oraz wirowanie) ilustrujący gestem i ruchem poezję pieśni oraz podkreślający rytmy dźwiękiem dzwonków owiniętych wokół kostek tancerki. Różnorodność choreografii i kostiumów tworzy filozoficzną podróż pomiędzy barwnym światem tradycyjnych Indii, a współczesnym minimalizmem.
Kiedy?
Sobota 6 listopada 2021, g.18.00Gdzie?
Muzeum Azji i Pacyfiku,
Solec 24, WarszawaWstęp biletowany!
Bilety: 35 zł, 30 zł
(Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepie muzealnym, od 27 października, codziennie od 12.00 do 18.00, oprócz poniedziałków)

Liczba miejsc ograniczona!