Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Muzyka Wschodu – koncert Yerba Mater

28.09.2019, 19:00
WSTĘP: Wstęp: 35 zł, 30 zł

W sobotę, 28 września, o godz. 19.00, zapraszamy na koncert Yerba Mater – pionierskiego zespołu muzyków multiinstrumentalistów , eksplorujących brzmienia tradycyjnych instrumentów z całego świata, w tym z Bliskiego Wschodu. W programie koncertu usłyszymy nowatorskie kompozycje i improwizacje, łączące różne tradycje muzyczne Wschodu.

Wystąpią:
Rafał Mamiński (saz)
Bart Pałyga (shahkaman, suka, violkenstain, śpiew alikwotowy)
Maciej Cierliński (lira korbowa, oud)
Sebastian Wielądek (flety etniczne, lira korbowa, duduk)
Łukasz Hołuj (didgeridoo, tampura)
Hubert Połoniewicz (santur, bębny)

Wstęp: 35 zł, 30 zł
Liczba miejsc ograniczona.
Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepie muzealnym, od wtorku do niedzieli, w g.10.00-18.00).

Sobota, 28 września 2019 r., godz. 19.00
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24 w Warszawie.

Koncert w ramach cyklu spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego ekspozycję stałą „Strefa Dźwięków”.