Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Muzyka kurdyjska z Iranu – koncert

22.09.2018, 18:00
WSTĘP: 25 zł, 30 zł

22 września 2018 r., zapraszamy na kolejne spotkanie z tradycyjną muzyką kurdyjską z Iranu.

Wystąpią:
Dariush Rasouli (nej)
Behnam Ghazanfaripour (santur)
Bland Mahdi (duduk)
Aspsara Afsanesara (taniec)
Arad Emamgholi (daf)

Arad Emamgholi jest mistrzem dafu, tradycyjnego bliskowschodniego bębna obręczowego. Behnam Ghazanfaripour gra na santurze, jednym z najstarszych i najważniejszych instrumentów perskiej muzyki klasycznej. Bland Mahdi gra na duduku, popularnym na Bliskim Wschodzie instrumencie dętym z podwójnym stroikiem. Dariush Rasouli jest mistrzem perskiego fletu nej i wykonuje przede wszystkim muzykę suficką i klasyczną muzykę perską. Dopełnieniem koncertu będzie taniec kurdyjski w wykonaniu Apsary Afsanesary, tancerki specjalizującej się w tańcach z Iranu i Azji Centralnej.

Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, promującego ekspozycję stałą „Strefa Dźwięków”
https://www.muzeumazji.pl/wystawy/wystawa-stala/

Bilety: 30 zł, 25 zł
Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepiku muzealnym, codziennie w godz. 10.00-18.00 (oprócz poniedziałków).
Liczba miejsc ograniczona.