Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Muzyka Indonezji – koncert Warszawskiej Grupy Gamelanowej

22.04.2017, 18:00
WSTĘP: 20 zł, 25 zł

W sobotę 22 kwietnia zapraszamy na koncert muzyki indonezyjskiej w wykonaniu Warszawskiej Grupy Gamelanowej.W programie koncertu znajdą się tradycyjne utwory i taniec jawajski oraz współczesne kompozycje na gamelan.

Gamelan – tradycyjna orkiestra towarzysząca tańcowi oraz teatrowi wayang jest jednym z najbardziej reprezentatywnych elementów kultury indonezyjskiej.
W roku 1985 Ambasada Republiki Indonezji w Warszawie sprowadziła z Jawy pierwszy w Polsce zestaw instumentów.

Warszawska Grupa Gamelanowa jest jedynym w Polsce zespołem, który prezentuje tradycyjną muzykę z Jawy Środkowej. Zespół powstał dzięki nawiązaniu współpracy Ambasady Republiki Indonezji z Instytutem Muzykologii UW, która pozwoliła na udział stypendystów muzykologii w programie DARMASISWA w Indonezji. Obecna grupa funkcjonuje od 2001 roku.

Wystąpią: Diah Anggraini- Martin, Maria Białota, Soegijanto Darmonegoro, Krzysztof Dziuba, Ewelina Grygier, Justyna Kotarska, Dawid Martin, Tomasz Matlingiewicz, Przemysław Piłaciński, Stanisław Suchora i Zulfikar oraz tancerze: Dennissee Peralta-Matlingiewicz i Rizki Ramdhani.
www.gamelan.art.pl

Koncert w ramach cyklu muzycznych spotkań „Wszystkie dźwięki Azji. Na muzycznych szlakach Bliskiego i Dalekiego Wschodu”, prezentującego różne tradycje muzyczne regionu i promującego wystawę stałą „Strefa dźwięków”.

Wstęp: 25 i 20 zł.
Bilety dostępne w przedsprzedaży w sklepiku muzealnym w godzinach otwarcia Muzeum.
Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem wydarzenia jest Ambasada Republiki Indonezji

Organizacja: kustosz Karolina Krzywicka