Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

WYDARZENIA

Image article

Magia Hawajów – spotkanie z Joshua Lanakila O Ka ‘Āina I Ka Pon

3.10.2018, 18:00

W środę, 3 października, o godzinie 18.00, zapraszamy na spotkanie „Magia Hawajów”.

Spotkanie z Joshua Lanakila O Ka ‘Āina I Ka Pono Mangauil – rdzennym Hawajczykiem stojącym na czele Hawajskiego Centrum Kultury w Hāmākua na Wielkiej Wyspie (https://hccoh.org)
Podczas wykładu Lanakila przybliży Wam rdzenną kulturę hawajską i opowie, jak wygląda życie hawajczyków, którzy pielęgnują stare tradycje i rytuały w zgodzie z rytmami natury. Nie zabraknie również etnicznego śpiewu, tańca i fascynujących mitologicznych opowieści z odległej krainy wulkanów leżącej na samym środku lazurowego Pacyfiku.

Joshua Lanakila O Ka ‘Āina I Ka Pono Mangauil
Rdzenny Hawajczyk, znany pieśniarz oraz popularyzator idei powrotu do źródeł, tradycyjnego rolnictwa, natury i dawnego stylu życia. Jest również tancerzem hula w szkole hālau WaikāUnu kontynuującej jedną z najstarszych tradycji poświęconych żywiołowi ognia i bogini wulkanów Pele. Od najmłodszych lat wzrastał w rdzennej hawajskiej tradycji i uczył się od starych hawajskich nauczycieli kumu. Obecnie stoi na czele Hawajskiego Centrum Kultury w Hāmākua na Wielkiej Wyspie (https://hccoh.org), gdzie prowadzi cykliczne warsztaty, wykłady i zajęcia na temat rdzennych tradycji hawajskich, naucza, jak wspierać i kontaktować się z siłami natury i przeprowadzać rytuały związane z poszanowaniem przyrody. W ramach licznych wymian kulturowych podróżuje po wszystkich hawajskich wyspach, do Stanów Zjednoczonych, Japonii i Polski, dzieląc się tradycją swojego ludu