LEKCJA RYSUNKU – warsztaty

11.02.2023, 10:00-13:00
WSTĘP: Biletowany: 50zł

Drugie spotkanie z cyklu lekcji rysunku, opartych na obserwacji unikalnych eksponatów ze zbiorów Muzeum Azji i Pacyfiku.

Warsztaty są skierowane do miłośników sztuki pozaeuropejskiej i osób, które chcą rozwinąć swoje artystyczne pasje. Mają na celu nie tylko naukę podstawowych zagadnień dotyczących rysunku tj. kompozycja, kreska, walor i perspektywa. Na każdym ze spotkań uczestnicy będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się jednemu z wyjątkowych obiektów ze zbioru muzeum i poznać jego historię.
Wstęp: 50 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży od 15 roku życia, o różnym stopniu zaawansowania.

Zapisy pod adresem od 01.02.2023: dorotapasek@muzeumazji.pl W tytule maila prosimy wpisać LEKCJA RYSUNKU. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator: Dorota Pasek